در سانحه هوایی پرواز تهران یاسوج

دکتر عبدالرضا کردی از اساتید مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به دیار باقی شتافت

29 بهمن 1396

انا لله و انا الیه راجعون
مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛
هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.
الذریعه الی حافظ الشریعه(شرح اصول کافی) ج1،ص56

با خبر شدیم در ایام سوگواریه حضرت صدیقه (س) یکی از اساتید گرانقدری که عمر پر بهای خویش را صرف تعلیم تعلم و نگارش آثار ارزشمند نمود در اثر سانحه سقوت هواپیما به دیار باقی شتافتند.
بی شک این ضایعه اصف انگیز خسارت جبران ناپذیری در حوزه تعلیم و تربیت، روانشناسی، خلاقیت و ... به جامعه علمی کشور وارد نمود.

به اذعان دوستان و دانشپژوهان ایشان، این بنده خالص خدا علاوه بر مهارت های زندگی با رویی گشاده مهارت های بندگی را نیز به شاگردان خود تعلیم می داد و عشق خداوند و اهل بیت علیهم السلام را با هنر اندیشه فرزانه خود در تار و پود ذهن و قلب آنان گره می زد.

دکتر کردی از استادان موفق وپرمخاطب مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان بودند که در قالب دروس «آنچه یک ترم اولی باید بداند» و «آنچه قبل از ازدواج باید بدانیم» آموزش های موثرو مفیدی به مخاطبان این مرکز ارایه دادند و متاسفانه با فقدان ایشان بخشی از مباحث آموزشی شان وی ناتمام ماند.
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان درگذشت این استاد فرهیخته را به خانواده محترم و دوستان ایشان، دانشپژوهان و جامعه علمی و دانشگاهی تسلیت و تعذیت می گوید.
امید است در روضه رضوان در جمع انبیا، علما، صلحا، مهمان و متنعم گردند.

ارسال نظرات

کد امنیتی:

لیلا نظری
0

خداوند ایشون رو رحمت کنند

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir