داستان مرکز: مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان را بهتر بشناسید

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد.

شما در این وبسایت می‌توانید آموزش‌های مجازی را به صورت رایگان در هر زمان و هر مکانی که اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در سال 92 فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده و از خرداد 93 به صورت رسمی به فعالیت پرداخته است.

هدف ما برقراری عدالت آموزشی و دسترسی به بهترین منابع و اساتید در سراسر ایران است. امیدواریم در این زمینه با ارائه دروس مهارتی، سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و استفاده از برجسته‌ترین اساتید ایران و جهان بتوانیم در ارتقای کیفیت مسائل آموزشی موثر واقع شویم.

علاوه بر مخاطبین اصلی ما (دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه ها) افراد عادی نیز می‌توانند از محتوای آموزشی ارائه شده، بهره مند شوند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربرانی که دارد در حال حاضر بزرگترین سامانه آموزش مجازی کشور است و این قابلیت را دارد که به دانشگاه ها و سازمان های مردم نهاد مختلف صفحه آموزش مجازی اختصاصی ارائه دهد. علاوه بر این دستگاه‌ها و دانشگاه‌های مختلف با ما بعنوان بزرگترین وبسایت آموزش مجازی در کشور همکاری دارند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان موفق شده به دلیل کیفیت دروس از دومین جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت های فرهنگی کشور در سال 94 لوح تقدیر دریافت کند.

پل های ارتباطی با مرکز :

 تماس  با مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان:

ارتباط با مدیریت تامین محتوا
ارتباط با واحد پشتیبانی

شماره های تماس :

تلفن ها پاسخگو نیستند ؟ کلیک کنید
ارتباط با مدیریت مرکز
در رسانه ها

ارتباط با ما