دین و معرفت
فرهنگ وسیاست
دانش و مهارت
فعالیتهای کلاسی دروس معارف

ورود به سامانه

فراموشی رمز عبور

بازگشت
مرتضی فاضلی مدیر آموزش‌های فرهنگی ـ سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواري سيد و سالار شهيدان، حضرت امام حسين(عليه السلام) و ثبت نام ورودی جدیدهای دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان بسته آموزش مجازی تحت عنوان «دانشگاه حسینی» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور ارائه کرد.
تعطیلات نوروز در پیش است و مثل همیشه بزرگترین دغدغه افراد موفق برای ادامه مسیر موفقیت و برنامه ریزی هرچی بهتر و بیشتر برای آینده گذراندن مفید تعطیلات و استفاده از فرصت طلایی تعطیلات است. برنامه ریزی برای رسیدن به هدف یکی از مهمترین کارهای یک انسان موفق است. شما ممکن است برنامه ریزی های بسیاری برای استفاده از تعطیلات نوروز داشته باشید. اما ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
زندگی در خوابگاه یکی از مهمترین دوره های تاثیر گذار در زندگی هر دانشجو می باشد. دورانی که می تواند در موفقیت زندگی هر کسی چه در دوران دانشجویی چه بعد از آن تاثیرگذار باشد. دورانی که جوان برای اولین بار زندگی مستقل را به نوعی درک می کند. زندگی خوابگاهی دورانی است که در ذهن بسیاری از دانشجویان ، خواهد ماند. مرحله‌ای نوین در زندگی دانشجویان که آنها را با تجربه‌های جدیدی آشنا می‌کند.
مرتضي فاضلي، مدير آموزشهاي فرهنگي سياسي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري ضمن اعلام اين خبر گفت: با توجه به نقش جریان های ادبی و هنری در شکل گیری تحولات فرهنگی و اجتماعی در دوره های مختلف تاریخی، آشنایی با این جریان ها برای دانشجویان و قشر فرهیخته جامعه ضروری به نظر می رسد.
انسان تا ابدیت ، مجموعه جدید درسگفتار معادشناسی است که توسط حجت الاسلام و المسلمین عالی ارائه شده است.
درسگفتار خبرگان چگونگی و چرایی به بررسی و واکاوی مجلس خبرگان رهبری از آغاز تاکنون پرداخته است.
دانستنی های روابط دختر و پسر درسگفتاری شیرین و جذاب است که پرداختی متفاوت به مقوله رابطه دختر و پسر دارد.
حکومت فرزانگان مجموعه درسگفتاری است که به بررسی نظام سیاسی اسلام خواهد پرداخت.