دین و معرفت
فرهنگ وسیاست
دانش و مهارت
فعالیتهای کلاسی دروس معارف

ورود به سامانه

فراموشی رمز عبور

بازگشت
در همایش سراسری مسئولان دفاتر نهاد دانشگاه‌های کشور که در مشهد مقدس برگزار شد از دفاتر فعال در راه اندازی«سامانه آموزش مجازی دفاتر نهاد(سامن)» تقدیر به عمل آمد.در این نشست که مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه سراسر کشور و مدیران ستادی حضور داشتند از دفاتر فعال در راه اندازی سامن با لوح تقدیر به همراه هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.
مرتضی فاضلی مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اعلام این خبر افزود: جشنواره شهرخدا، یادواره نشانی بهشت و سوگواره نهضت حسینی سه دوره آموزشی بودند که خوشبختانه با استقبال استادان و دانشجویان مواجه شد و از میان شرکت‌کنندگان بالغ بر 80 نفر متناسب با امتیازات کسب شده به قید قرعه انتخاب شدند که جوایزی همچون تبلت،کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جوایز نقدی به آنها اهدا خواهد شد.
یکی از جریان‌هایی که در سال‌های اخیر نقش بسزایی در سیاست‌های منطقه‌ای ایفا کرده و هر روز بر دامنه گسترش نفوذ آن در منطقه افزوده می‌شود، جریان تکفیری با اندیشه‌های"سلفی" است. نگاهی به حوادثی که در چند سال اخیر در منطقه جنوب غرب آسیا در حال رخ دادن است اهمیت شناخت این جریان را بیش از پیش نموده است.
جشنواره نور مبین 2 به صورت مجازی برای دانشجویان، مدرسان و کارکنان در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.
همزمان با فرارسيدن ماه مبارك رمضان به همت مركز آموزش مجازي دانشگاهيان دوره آموزشي شهر خدا برگزار مي‌گردد.
اسامی برگزیدگان جشنواره انقاب ماندگار که در ایام دهه فجر سال 94 برگزار شد اعلام گردید.