عیدانه مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

عیدانه مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

28 اسفند 1395

تعطیلات نوروز در پیش است و مثل همیشه بزرگترین دغدغه افراد موفق برای ادامه مسیر موفقیت و برنامه ریزی هرچی بهتر و بیشتر برای آینده گذراندن مفید تعطیلات و استفاده از فرصت طلایی تعطیلات است. برنامه ریزی برای رسیدن به هدف یکی از مهمترین کارهای یک انسان موفق است. شما ممکن است برنامه ریزی های بسیاری برای استفاده از تعطیلات نوروز داشته باشید. اما ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. استفاده از فضای مجازی هرچند می تواند وقت را برای شما بگذراند اما گردش سطحی و بدون عمق چیزی به مهارت های فکری، فرهنگی و اعتقادی شما شاید اضافه نکند. اما می توانید استفاده از فضای مجازی را هدفمند کنید. مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان علاوه بر دروس بسیاری که در حوزه های مختلف، متناسب با مخاطب فرهیخته خود ارائه نموده است به مناسبت تعطیلات نوروز سه درس دیگر به فهرست دروس خود اضافه کرده و به عنوان پیشنهاد ویژه عیدانه به شما معرفی می کند.
مهارت خودآگاهی ، مهارت های ارتباطی همسران ، حیات پاکان عناوین این سه درس می باشند.
حجت الاسلام دکتر هادی در درس مهارت خودآگاهی ، ابعاد مختلف خودشناسی و مولفه های اصلی خودآگاهی و نقش آن در زندگی انسان را مورد بررسی قرار می دهد.
مهارت های ارتباطی همسران نیز از آن دست دروسی است که زوج های جوان می توانند در این تعطیلات در کنار یکدیگر این درس را گذرانده و مهارت های لازم در زندگی مشترک را از زبان دکتر حبشی که از کارشناسان موفق حوزه خانواده می باشد را بیاموزند.
حیات پاکان حیات پاکان به بررسی زندگی ائمه مدفون در عراق یعنی امام علی علیه السلام، امام حسین علیه السلام، امام موسی کاظم علیه السلام، امام جواد علیه السلام، امام هادی علیه السلام و امام حسن عسکری علیه السلام می پردازد. آشنایی با سیره ائمه اطهار می تواند برای همه‌ی ما راهگشا باشد.
اینها تنها گوشه ای از دروسی است که شما می توانید در تعطیلات نوروز از آن ها بهره مند شوید. شما می توانید با نگاهی به فهرست دروس ارائه شده در سایت بر اساس نیازها و علائق شخصی خود با دروس دیگر نیز آشنا شوید و در پایان گواهی نامه مربوط به آن درس را دریافت کنید.

ارسال نظرات

کد امنیتی:

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir