با "نشاني بهشت" سيره حضرت زهرا(سلام الله عليهما) را بهتر بشناسيد
به همت مركز آموزش مجازي دانشگاهيان:‌

با "نشاني بهشت" سيره حضرت زهرا(سلام الله عليهما) را بهتر بشناسيد

23 بهمن 1395

به منظور دسترسي سريع از اينجا وارد شويد.
همزمان با ايام فاطميه و سالروز شهادت حضرت صديقه كبري(سلام الله علیها) مركز آموزش مجازي دانشگاهيان درس نشاني بهشت را با هدف ارائه الگو براي التزام به ارزش‌هاي اسلامي فردي و اجتماعي با تأسي به سيره رفتاري و تربيتي و سبك زندگي حضرت زهرا(سلام الله علیها) منتشر كرد.
آشنايي با سيره حضرت صديقه طاهره با تكيه بر شخصيت برجسته معنوي ايشان به عنوان يك شخصيت چندبعدي در نقش دختر پيامبر(ص) و همسري مولاي متقيان و مادري ائمه بزرگوار بركات فراواني در تربيت فكري و فرهنگي جامعه امروز خواهد داشت. از این رو بررسي و دقت در اين ابعاد چندگانه و شناخت ويژگيهاي ايشان براي زنان و مردان جامعه امروز مي‌تواند به عنوان الگويي والا مورد توجه قرار گيرد.
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان تلاش كرده تا با توجه به ابعاد تربيتي بزرگ بانوي مكتب تشيع براي اولين بار بخشي از زندگاني حضرت را در قالب آموزش مجازي ارائه كند.
اين درس در قالب چهار جلسه ارائه شده است. شاه كليد سبك زندگي فاطمي، فاطمه زهرا(س) و زن امروز، تبلور معناي انسان كامل در وجود حضرت زهرا(س)، رسالت بزرگ دخت پيامبر(ص) در صحنه غبارآلود فتنه عناوين این چهارجلسه می‌باشند كه توسط استاد رحيم پورازغدي، حجج اسلام رفيعي و عالي از اساتيد برجسته حوزه و دانشگاه ايراد مي‌گردد.

ارسال نظرات

کد امنیتی:

درس ها
اساتید مرکز
پشتیبانی
ارتباط با ما
شبکه های اجتماعی

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان : : : el@nahad.ir : : : ec.nahad.ir